Новости

АЛМИ та компанія «Аккаржа плюс» підписали дистрибуторський контракт

Відтепер АЛМИ стала ексклюзивним дистриб’ютором одеського виробника харчових продуктів під ТМ «Одеські традиції» на території Одеси та Одеської області. Нагадаємо, ТОВ «Аккаржа плюс», вже 30 років спеціалізується на виробництві таких продуктів, як: гірчиця, майонез, кетчуп та оцет.

«Питання нашої ексклюзивної дистриб’юції бренду «Одеські традиції» було лише питанням часу, — розповідає Влад Под’япольський, керівник напрямку «Продукти» компанії АЛМИ. — Адже ми займаємо лідерські позиції на ринку Одеси саме в тих категоріях, в яких спеціалізується компанія «Аккаржа плюс». Це — соуси та майонези. В цій ніші ми за кілька останніх років суттєво вирвалися вперед і, впевнений, що наша співпраця з «Аккаржа плюс» ще більше посилить наші спільні позиції на ринку».

Нагадаємо, історія соусів під ТМ «Аккаржа» починається з 1991 року. Саме тоді був випущений у новій для споживача тарі майонез «Провансаль». Чотири роки тому підприємство запровадило ряд дій, спрямованих на якісну зміну фінансової та виробничої політики. Було закуплено та замінено фасувальне обладнання, проведена модернізація обладнання з виробництва майонезу та кетчупу, проведені зміни в технологічному процесі й рецептурах. Зараз підприємство, окрім Одеси, здійснює поставки у Вінницьку, Хмельницьку, Львівську, Миколаївську та Київську області.
Укр
Made on
Tilda