Новости

АЛМИ стала дистриб'ютором ТМ GUSTO

Портфель дистрибуції компанії АЛМИ поповнився ТМ GUSTO. Цією торговою маркою володіє група компаній ОЛІС, з якою АЛМИ успішно співпрацює протягом останніх двох років.

«У 2018-му році ОЛІС ЛТД та АЛМИ підписали контракт на дистрибуцію в Одесі продуктів ТМ Национальные Белорусские Традиции, а у 2019 році - на дистрибуцію в Миколаєві ТМ Оліс. Протягом цих двох років ми плідно працювали та в результаті досягли ще однієї домовленості про розширення співпраці. У 2020 році АЛМИ стала дистриб'ютором ТМ GUSTO в Одесі та Миколаєві. Ми вдячні партнерам за довіру та ефективну злагоджену роботу, яка дозволяє нам разом рости та розвиватися», — зазначає директор з продажів компанії АЛМИ Андрій Павлов.

Нагадаємо, лінійка ТМ GUSTO представлена такими продуктами, як: кетчуп, майонез і гірчиця, соуси, соняшникова олія, перетерті ягоди та джем. Популярність продукту на ринку обумовлена стабільною репутацією компанії-виробника та постійним оновленням продуктової лінійки з урахуванням світових гастрономічних трендів
Укр
Made on
Tilda