Новости

АЛМИ стала ексклюзивним дистрибутором молдавських брендів VITA та Naturalis в Одеській області!

Співпраця стала можливою в рамках контракту з компанією «Дістреко». Вона є ексклюзивним імпортером брендів VITA та Naturalis в Україні. Згідно з контрактом, АЛМИ набула статусу ексклюзивного дистрибутора цих торгових марок в Одесі та Одеській області.

Виробником товарів під брендами VITA та Naturalis є молдавська компанія Orhei-Vit. Підприємство має 70-річний досвід роботи та займає одне з передових місць у Молдові в галузі виробництва консервованої продукції.

Крім соків, нектарів, дитячого харчування та іншої плодоовочевої продукції, що налічує понад 150 найменувань, на підприємстві також виготовляються пасти, пюре та концентровані соки з різних плодів, ягід та овочів, виготовлених на висококласному італійському, німецькому та швейцарському обладнанні.

Orhei-Vit є власником міжнародного сертифіката Системи управління якістю відповідно до вимог стандарту ISO 22000:2005, а продукція компанії багаторазово була відзначена міжнародними та державними преміями, золотими медалями престижних світових виставок, неодноразово присуджувалося почесне звання«Марка року».


Укр
Made on
Tilda